ASTD Center

DeepSpot

Mapa:
deepspot

DEEPSPOT je v současnosti nejhlubší zařízení tohoto typu v Evropě - 45 m a 40 cm.  Byl vytvořen pro všechny lidi, kteří sní o potápění s potápěčským přístrojem nebo freediving. Stejně tak pro profesionály, kterým záleží na pohodlí teplé, čisté vody a bezpečných podmínkách pro trénink. 

 

POTÁPĚNÍ: 28.1.2024

První ponor začíná v 14:00 h a je potřeba být minimálně 45 minut předem, než vyplníme dotazníky. Ten, kdo vyjíždí z Ostravy, tak cesta trvá cca 3 h čistého času bez pauz, takže doporučujeme si vzít dostatečnou rezervu.

My budeme vyjíždět z divka v Třebovicích nejpozději v 9.00h. Doprava je vlastní, ale dá se domluvit a vytížit auta, tak aby nikdo nejel sám nebo ve dvou. Sebou si bereme jen počítač, automatiku, masku, triko a plavky, takže auto může být plně obsazené.


Vstupy jsou po hodině a čas se počítá vstupem přes turniket do bazénu a končí stejným způsobem. Ten, kdo přesáhne tento čas bude mu tato částka doúčtovaná.

1. vstup:

14.00 h – 15.00 h 
Začíná první ponor. To znamená, že už jsme v šatně převlečení do plavek a vstupujeme přes turniket do bazénu, kde si nafasujeme vše potřebné pro ponor a jdeme se potápět.
 

15.00 h – 17.00 h 
Pauza – možno využití restaurace u vstupu v areálu, kde je občerstvení...
 

2. vstup:
17.00 h – 18:00 h
Opět na značkách :) a v 17.00 h vstupujeme do bazénu a opět v 18.00 h opouštíme šatny.

18.30 h
Rozloučení a odjezd domů.

 

CENA: 3 800 Kč

Cena obsahuje:

2 x vstup na bazén, potápěčská výstroj - křídlo - žaket, ploutve, láhev, olovo.

V ceně není zahrnuto:

Doprava.

Sebou si přibalte:
Plavky, ručník, lycrové triko do vody, automatiku a počítač, licenci, baterku.

Z hygienických důvodů se potápí bez neoprénu.

Doporučujeme automatiku mít vlastní.

Pokud byste ji potřebovali půjčit nebo zařídit i cokoliv jiného, stavte se za námi nebo volejte +420 777 523 787 … :)

POTÁPĚČSKÉ POJIŠTĚNÍ

Pro potápění v zahraničí je důležité si zřídit pojištění na rizikové sporty, to platí i u možností pokud si dokunčujete kurz potápění. 

My často využíváme bývalou ERGO pojišťovnu, dnes už je to SV. POJIŠŤOVNA, ale v nabídce to má dnes už většina pojišťoven.

Nejlepší pojištění zajišťuje celosvětová potápěčská pojišťovna DAN, ale u té se sjednává pojištění na celý rok, tak je třeba zvážit jak často se budete v zahraničí potápět.

Pokud se chcete pojistit u těchto pojišťoven, použijte odkazy níže.

Loading...