ASTD Center

JORDÁNSKO

Mapa:
potopeny-vrak-tanku-v-aqabe-v-jordansku-davidevison-1024x683
Termín: 9/2023

Potápěči nejnavštěvovanější podvodní muzeum v Jordánsku - Aqaba. 17 kusů vojenské techniky bylo umístěno na mořském dně v hloubce 18 - 28 m. Toto muzeum, kromě toho, že je velkým lákadlem pro potápěče, poskytuje prostředí pro širokou škálu mořského života a korálů. 

 

UBYTOVÁNÍ A STRAVA:
POTÁPĚNÍ:

6 ponorů ze břehu. Je možné dokoupit na místě extra ponor, ten kdo se nebude chtít účastnit výletu do Petry a jiných... 

CENA: 18 500 - 19 800 Kč

 

Cena obsahuje:

Letenka tam i zpět (Vídeň - Aqaba -Vídeň) s limitem 23kg na zavazadlo, všechny letištní poplatky, transfery z letiště do hotelu a zpět, ubytování se snídaní, 6 ponorů, zapůjčení lahví a olova, český průvodce.

V ceně není zahrnuto:

Potápěčská výstroj, ponory navíc, extra výlety do Petry, Mrtvé moře, Wadi Rum, atd.., alko a nealko nápoje, zbylá strava.

POTÁPĚČSKÉ POJIŠTĚNÍ

Pro potápění v zahraničí je důležité si zřídit pojištění na rizikové sporty, to platí i u možností pokud si dokunčujete kurz potápění. 

My často využíváme bývalou ERGO pojišťovnu, dnes už je to SV. POJIŠŤOVNA, ale v nabídce to má dnes už většina pojišťoven.

Nejlepší pojištění zajišťuje celosvětová potápěčská pojišťovna DAN, ale u té se sjednává pojištění na celý rok, tak je třeba zvážit jak často se budete v zahraničí potápět.

Pokud se chcete pojistit u těchto pojišťoven, použijte odkazy níže.

Loading...