ASTD Center

Polsko HEL - vrakové potápění

Mapa:
wyprawy_nurkowe_rozgwiazda_01
Termín:

Prozkoumejte Skryté Poklady Podmořského Světa v Helu, Polsku!

Pokročilí potápěči, připravte se na neuvěřitelné dobrodružství ve vodách Helu, Polsko! Tento malebný kousek Baltského moře je skvělým cílem pro ty, kteří touží po výzvách a unikátních zážitcích pod hladinou.

S nekonečnými možnostmi prozkoumávání vraků válečných lodí a ponorek z období první a druhé světové války, Hel představuje skutečný ráj pro pokročilé potápěče. Tyto historické trosky nabízejí fascinující pohled do minulosti a přinášejí jedinečné možnosti pro fotografování a objevování.

Díky profesionálním potápěčským průvodcům a modernímu vybavení vám nic nebrání v prozkoumání podmořského života na nejvyšší úrovni. Od strmých útesů až po tajemné jeskyně, Hel nabízí zážitky, které si budete pamatovat celý život.

Přijďte se připojit k dobrodružství a objevte skryté poklady podmořského světa v Helu, Polsku!"

UBYTOVÁNÍ A STRAVA:

Bude upřesněno

POTÁPĚNÍ:

Bude upřesněno

Cena: Bude upřesněno

Cena obsahuje:

ponory s průvodcem

V ceně není zahrnuto:

Bude upřesněno

 

POTÁPĚČSKÉ POJIŠTĚNÍ

Pro potápění v zahraničí je důležité si zřídit pojištění na rizikové sporty, to platí i u možností pokud si dokunčujete kurz potápění. 

My často využíváme bývalou ERGO pojišťovnu, dnes už je to SV. POJIŠŤOVNA, ale v nabídce to má dnes už většina pojišťoven.

Nejlepší pojištění zajišťuje celosvětová potápěčská pojišťovna DAN, ale u té se sjednává pojištění na celý rok, tak je třeba zvážit jak často se budete v zahraničí potápět.

Pokud se chcete pojistit u těchto pojišťoven, použijte odkazy níže.

Loading...