ASTD Center

Potápěčská přípravka

Popis

Za vznikem COOL DIVERS Junior stála myšlenka prohloubit vašim dětem vztah k vodě.

Chtěli bychom, aby se děti ve vodě cítily bezpečně a postupně si začaly osvojovat jak správné dýchání se šnorchlem, tak i kopání s ploutvemi. Měly by se cítit ve vodě uvolněně. Naučíme je, jak se správně starat o svou výbavu ABC (jak se jinak říká setu maska, šnorchl, ploutve) a připravíme je na začátek potápění s přístrojem. Vyzkouší si dýchání pod vodou s pomocí láhve se stlačeným vzduchem a regulátoru JAKO OPRAVDOVÍ POTÁPĚČI.

Chtěli bychom nabídnout něco víc, než jen plavecký výcvik a proto je předpokladem pro přijetí do kurzu věková hranice 9 -10 let a zvládnutí uplavání 15ti metrů. Lekce jsou vedeny v malém počtu dětí a jsou uzpůsobeny schopnostem a věku dětí. 

Průběh kurzu

Přípravný kurz má 11 lekcí.

4 lekce teorie, které budou probíhat v klubovně COOL DIVERS (Třebovická 5080/41, 722 00 Ostrava-Třebovice).

7 lekcí na bazéně Sareza – Poruba (Gen. Sochora 1378/10, 708 00 Ostrava-Poruba nebo Josefa Valčíka 4411/2 Ostrava-Poruba). Dvě lekce bazénů budou za použití dýchacího přístroje pod dohledem potápěčského instuktora.

Plavecký bazén Sareza – Poruba večerní potápění s přístrojem – ZÁVĚREČNÁ LEKCE

Závěrečnou lekci ve večerních hodinách, kdy se budeme potápět s přístroji, je možné dohodnout také i pro rodiče.

 

Cena kurzu je ve výši 4 950 Kč

 

Jako absolventi našeho kurzu získáváte osvědčení, nálepku a kartičku COOL Divers Junior, 8 % slevu na veškerý sortiment naší prodejny a pro naše COOL Juniory speciální cenu na ABC vybavení, se kterým na kurze mohou plavat.

Kurz povede náš lektor Tomáš, který má dlouholeté zkušenosti s metodickou výukou plavání dětí, má certifikát pro přístrojové potápění i freediving.

Z celého kurzu budou mít vaše děti fotografie, které najdete na naší galerii na hlavní stránce.

V navazujících kurzech, se pak děti dozví něco i o freedivingu a pokročilých technikách pohybu pod vodou. Od 12ti let již mohou vaše děti projít kurzem s licencí pro přístrojové potápění na otevřené vodě - JOWD (Junior Open Water Diver). Celou naši nabídku najdete na https://www.cooldivers.cz/kurzy-potapeni/s1109

 

Junior-Certification
Kontaktujte nás
Loading...